Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - straszny ból zęba = zdrowe zęby
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-10, 22:16   #13
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: straszny ból zęba = zdrowe zęby

Cytat:
Napisane przez nuvi Pokaż wiadomość
Nie mogłam jeść, spać, wyłam z bólu...Dopiero ostatni otworzył mi zęba, którego leczyła jedna z dentystek tydzień wcześniej, ponieważ ukruszyła mi się plomba-okazało się, że pod wypełnieniem był ubytek-ząb do leczenia kanałowego
Skąd ja to znam!Ponieważ zauważyłam dziurkę w zębie poszłam do dentystki,która założyła mi plombę na zęba.Po pewnym czasie ząb zaczął boleć.Bolał i bolał i żadne tabletki mi nie pomagały.Wyłam z bólu.
W końcu poszłam do innego stomatologa,który postanowił rozwiercić mi tą plombę.I co się okazało,dentystka u której byłam wcześniej zostawiła mi kawałek wacika w zębie i go zaplombowała !Z biegiem czasu wacik zaczął uciskać dziąsło i dlatego mnie ten ząb bolał.Jak mi wyjął stomatolog ten wacik ból minął...

Natomiast mój mąż miał niedawno taką sytuację.Bolał go ząb.Ząb był cały,żadnej dziurki,niby zdrowy,a bolał go okropnie.Żadne tabletki nie pomagały.Aż się potem już zaczęłąm o niego bać,bo ile tych tabletek przeciwbólowych można połknąć.Namawiałam go na wizytę u dentysty,ale mnie nie słuchał.Potem strasznie zapuchnął na twarzy i dopiero wtedy poszedł do dentysty,który stwierdził,że być może zbiera mu się ropa pod zębem.Przepisał mu antybiotyk.I po tym lekarstwie mu przeszło.Opuchlizna również zeszła.Lecz na wszelki wypadek zapisał się na wizytę do dentysty ,aby skontrolować inne zęby...
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując