Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-04, 12:21   #2203
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Adzi07, farbowałam wczoraj, niestety nie Safira, tylko garnierem 111, bo podobno jest troszkę mocniejszy niestety niewiele z tego wyszło- efekty(a raczej ich brak ) opisałam na poprzedniej stronie może lekko rozjasniło włosy i chwyciło, ale głównie tam, gdzie były żółte. Cóż, może po kolejnych farbowaniach efekt będzie lepszy tym razem wybiorę chyba farbę rozjasniającą "rozswietlony popielaty blond" z Palette Cool Blonds albo właśnie Safirę

HopeMAGDA- ja bym chyba nakładała do skutku tego Garniera, bo bardzo ładnie wychodzi na Twoich włosach i stopniowo je rozjaśnia jeśli Ci ta farbka służy, to jej używaj, bo przynajmniej jest sprawdzona i wiadomo czego można się po niej spodziewać. Ryzykując teraz inna farbę możesz zniszczyć to, do czego już udało Ci się dojść. Np. po Safirze "blasku księzyca" podobno niektórym wychodzą żółte włosy, po Palette to samo. Nie wiadomo jak zareagowały by Twoje włosy na inną farbę. A farbując systematycznie tym Garnierem w końcu uzyskasz efekt o jaki Ci chodzi
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora