Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-03, 21:08   #2340
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
czy u nas wejdzie nie wiem... moze jak koncerny zauwaza, ze jest zapotrzebowanie... bo ogolnie w Azji wiekszosc znanych nam firm robi BB kremy... np. Clinique, MAC, Maybelline itd.itp. ... z tym, ze bylo juz pisane, ze te firmy robia faktycznie krem koloryzujacy co sie BB nazywa ale z prawdziwym BB ma malo wspolnego... i lepiej kupowac te firmy (koreanskie) co sie od lat w tego typu produktach specjalizuja...



BB znaczy Blemish Balm... i nie jest to tak do konca tylko krem koloryzujacy, choc w duzym stopniu tak... te maja dodatkowe funcje jak rozjasnianie, lagodzenie, zapobieganie i ochrona (filtry) ... w Niemczech do tej pory mozna kupic oryginal lup powiedzmy pierwowzor tego kremu (firma Alex cosmetics)... i jest to krem leczniczy, kosztujacy niezla kwote... i sprzedawany w gabinetach gdzie robione sa zabiegi... ogolnie dostepna firma (koreanska), ktora ma produkty bardziej w kierunku leczniczym na rozne problemy skorne jest Cell Fusion C... dostepny min. w Polsce.

BB krem to Blemish Balm ... Beblesh Balm to nazwa uzywana tylko przez Skin79...

Cytat:
Napisane przez Sanders26 Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.com/LIOELE-Beyond-So...item45f27937f7

Trochę nie ogarniam e-bay'a więc powiecie mi czy to jest podróbka i czy wysyłka do Polski jest za darmochę?

I czy jeśli mam mieszaną cerę, z wypryskami i przebarwieniami po nich to ten krem będzie si czy lepiej wziąć jakiś inny?! Dodatkowo powiem ze mój odcień to jest najczęściej natural beige lub ciut ciemniejszy.
Przesyłka błyskawiczna fajne gratiski Sama mam ten krem od niej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora