Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Revlon Colorstay a Revlon PhotoReady???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-08, 19:09   #1
Vanilla89
Raczkowanie
 
Avatar Vanilla89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin:)
Wiadomości: 48
GG do Vanilla89

Revlon Colorstay a Revlon PhotoReady???


Cześć dziewczyny!!! Mam mały problem, zastanawiałam się na allegro jaki podkład kupić Revlon Colorstay czy PhotoReady, wybrałam ten pierwszy. Kupiłam kolor Medium Beige, ale okazał się za jasny jak dla mnie, mimo że na zdjeach i recenzjach wydawał się w sam raz (nie za ciemny nie za jasny). Teraz na necie znalazłam zdjecia dziewczyn dla porównania tego PhotoReady i wydaje się ciemniejszy kolor Medium Beige niż w przypadku Colorstay. Teraz nie wiem czy zaryzykować i kupic ten drugi podkład, czy jednak wziąść inny kolor.

Pewnie nie jedna z was używała bądź używa któregoś z tych podkładów, poradzcie mi, czy kolor Medium beige w jednym i drugim podkładzie ma ten sam odcień, czy faktycznie w PhotoReady jest ciemniejszy troszkę? Jeśli nie, to jaki kolor ciemniejszy byście mogły mi poradzić, zeby na wiosne/lato jak buzia bedzie lekko opalona to śmiało mogę kupić? Najlepiej zeby nie miał odcienia różu i pomarańczu.

Czekam na pomoc, z góry dziękuję
Vanilla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując