Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-30, 08:33   #520
agatron77
Raczkowanie
 
Avatar agatron77
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: podPoznań ;)
Wiadomości: 325
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez urojona Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak sobie radzicie z rozczesywaniem włosów skoro przed henną ma być tylko i wyłącznie szampon bez silikonów? Widziałam, że pisałyście o odżywkach ale mi zależy na jak najtrwalszym efekcie kolorystycznym (mocno ograniczone fundusze ).

Jestem posiadaczką cienkich, kołtuniastych kręconych włosów. Posiadam szampony Babydream i Barwa ale niestety żaden z nich "solo" nie daje rady, bo choćbym nie wiem jak się starała włosów nie rozczeszę Czy wchodzi w grę mycie na zasadzie najpierw odżywka + spłukanie a potem porządne mycie szamponem? Czy to nadal będzie miało wpływ na hennę?
Ja mam ogromny problem z rozczesaniem włosów po szamponie z sls. Wyrywam sobie dużo włosów podczas takiego czesania i zastanawiam się jak sobie z tym poradzić, bo tez mi zależy na kolorze.


Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
siedzę sobie właśnie z henną na włoskach, mam ciemny brąz Khadi, powiedzcie mi czy Wam przy mieszaniu proszku z wodą robią się grudki? Bo ja miałam z tym straszny problem i wszystkich nie udało mi się rozbić
Mnie się robią takie jakby gluty, ale to w niczym nie przeszkadza, jak się doleje więcej płynu, to jest ok.
agatron77 jest offline Zgłoś do moderatora