Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-28, 11:08   #2341
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
xyolax ładny kolorek

ja też coś wrzuce, bo dawno nie wrzucałam
mój odrost trochę ciężko zmierzyć, ale ok 13cm będzie miał
dwa zdjęcia w słoneczku i dwa w cieniu
Dziękuję
Twój kolor też mi się bardzo podoba I nie ma dużej różnicy między farbowańcami a naturalnymi. No i 13 cm to kawał włosiska Super!

Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
Xyolax i Hazel_Eyed ...piękne włosy
i jakie my mądre teraz jesteśmy że swój kolor to naj, a jak go miałyśmy to był łe, bo te pieruńskie reklamu i paniusie z TV nas wabiły swoimi oszukiwanymi włosami ale jak zwykle Polak mądry po szkodzie, jednak lepiej późno niż wcale zmądrzeć mi się marzą długie błyszczące i zdrowe włosy a co marzyć zawsze można
Dziękuję

Dokładnie, 'cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie'

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Prześliczne są te włoski!!!!!!

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------



Tak do ciebie :P zaraz zerknę na starszy post

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------



nosz kolejna z pięknymi włoskami :P
gratuluje!

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------



Boże jaki ty masz dziewczyno piękny odcień brązu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozazdrościć!

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------


znalazłam tu zdjęcia twoje!
no kochana wiesz co masz piękny odcień naturalny włosów!
Twoje farbowane są w odcieniu cieplejszym niż twoje własne.
Proponuje ci się wybrać do dobrego fryzjera i poproś aby ci farbną tylko te farbowane włosy na przybliżony zimny odcień, zapewne to będzie jakiś kolor szatyn
dobry fryzjer powinien z palcem w dupie dać sobie rade. Wtedy będzie łatwiej i tobie i twoim znajomym. ewentualnie machnąć sobie refleksy zimne na włosy.
Decyzja należy do ciebie.
I muszę przyznać że twoje odrosty już widocznie są w bardzo dobrym stanie.
ewentualnie spróbuj poszukać na rynku jakiś płukanek które przyciemnią ci włosy. I zdejmą ten ciepły odcień z farbowanych.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
długie i ładne



jak je upniesz to jeszcze bardziej widać ile już ich jest!



śliczne, fajnie pooglądać takie zdjęcia

Ja się zastanawiam na pofarbowaniem, nie odrostów oczywiście, tylko tych farbowanych. Mam zaufaną fryzjerkę która może to zrobić, problem tylko w tym, że nie wiadomo czy jakiś tam popielaty blond pokryje te rude. Zastanawiam się nad tym nie dlatego, że obecny odrost mi przeszkadza a dlatego, że kocham długie włosy, a teraz są one w dobrej kondycji i szkoda mi będzie je kiedyś tam,kiedy odrosną naturalsy, ścinać i zaczynać od nowa wiem jestem straszna


Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
fotki wstawię może w przyszłym tyg, bo teraz szczerze powiedziawszy to mi się nie chce robić i wrzucać

jejku jaki masz śliczny kolor naturalek taki jaśniutki
Dziękuję
Haha, jesienne lenistwo
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-09-28 o 11:19
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora