Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-24, 14:52   #1667
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
tak?
Tak mi odpowiedział sklep więcej niż eko, gdzie teraz te kosmetyki są na wyprzedaży Ale kremu pod oczy już nie ma

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ciężka jest kara za rzadkie zaglądanie na wątek ale skoro już sie ukarałaś i grzecznie nadrobiłas to brawa sie należą
Ja też strasznie żałuję, że kuomaye nie ma odżywki i że ich mascara jest nie do zdobycia.....
Maseczkę widziałam tez w innych sklepach, ale sporo drożej.
Co do tego, że będziesz brzydka to mam do powiedzenia.....
Nie grozi Ci moja kochana!!
Taak, sama wymierzyłam sobie karę Była bolesna dla moich oczu (widok tylu wspaniałych zakupów na raz ) ale należało się
Może jak wszystkie wizażanki rzucą się na szampony kuomaye to firma zrobi też odżywki, łączmy się!
No pewno zbrzydnę, mówie Ci to, już czuje jak mój stan cery się pogarsza z każdą godziną i ze świadomością, że nie mam magicznej maseczki Anuli

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja do Golden oil chodziłam jeszcze na ul. pijarska po różaną wodę toaletową z provance mialam tez krem migdałowy i serum migdałowe i ich mydła. tylko woda z róży była warta powtórnych zakupów. A obsługa, niestety szczególnie właściciel, nie zachęca do odwiedzin tego sklepu

W Galerii Kazimierz będę dopiero po 15 maja, więc obadam sprawę
jestem ciekawa, jakie mają ceny

Apteka na studenckiej jest też bardzo fajna, ale jednak jak dla mnie przebiła ją apteka pod globusem przy Koronie ul. Rejtana 2 (obok takich nieużywanych gabinetów stomatologicznych), widać tę aptekę z przystanku.
http://www.podglobusem.krakow.pl/kontakt.php

tu masz całą liste ich kosmetyków z Logona, weleda, Sanoflore, dr hauschka
http://www.podglobusem.krakow.pl/kosmetyki.php


Te ceny z tego blogu są w ogóle nieprawdziwe
Ja ponad miesiąc temu kupowałam Lovea w tym samym miejscu co ona i zaplaciłam 49,99 zł za olejek, a ona pisze że 39
a szampon kosztuje tam 39 zł, a nie ok. 20
Ja bardzo kocham ten olejek a dla niej to budel.
Widzę, że jeśli chodzi o obsługę na szpitalnej to mamy takie same odczucia
Dzięki za namiary na aptekę pod globusem

Hm, to ciekawe z tymi cenami Jak chciałam namierzyć te kosmetyki to została już wtedy tylko odżywka w sprayu a że dziewczyna z bloga uznała ją za bubel to nie brałam (na cene nie spojrzałam) ale skoro Tobie tak odpowiada Muszę tam zaglądnąć, może będą mieli więcej rzeczy.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Moje włosy aż się zarumieniły.
co tu dużo mówić, rumienienie się- przywilej pięknych

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że w Galerii Kazimierz jest stoisko z Logoną, ale nic więcej nie mogę powiedzieć, bo się spieszyłam i nie przyjrzałam co mają i za ile.
Ja to bym się chętnie na ten różo-bronzer, który beeets polecała Anuli, rzuciła żeby go obmacać Ciekawe czy tam go mają.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora