Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 17:32   #1936
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Kurcze Korah, ale niefajnie
Vanilio - tak jak Ci dziewczyny pisały: nie martw się na zapas - możliwosci medycyny są już spore i rozwijają się w znacznym tempie - więc na pewno wszystko będzie dobrze

Ja, Kochane, właśnie przywiozłam mojego synalka do domku jestem przeszczęśliwa wszystko kardiologicznie ładnie wyszło; jeszcze teraz tylko muszę jakoś przeżyć jego wycieczkę do Wiednia (od poniedziałku do piątku) w nast. sobotę Komunię Mileny, później jej zieloną szkołę a pod koniec miesiąca joachimowy pobyt w CZD w Międzylesiu i potem już tylko Euro
No to kamień z serca. Wycieczka do Wiednia na pewno go zrelaksuje i wypocznie po tych wszystkich stresach z egzaminami, ale za to Ty mamusiu bedziesz mieć teraz urwanie głowy

Jeszcze co do pożaru, to juz ponoć 200 hektarow płonie, caly czas latają samoloty i helikoptery, wydaje się że ugasili, ale od 5 godzin tak gaszą na chwilę, a za 15 minut od nowa dym i plomienie. Straszny żywiol, płakac sie chce, chodzimy z synem tam niemal codziennie, bo w zimie mozna sanki wziąść fajne gorki dla dzieci, latem i jesienią grzyby i jagody. Cudowne spacery i mamy mnóstwo dzików, wiewiórek, Saren i Jeleni, ptactwa wszelakiego, lisów. U nas czesto są wypadki z potrąceniami dzikich zwierząt niestety, bo główne drogi dojazdowe biegna przez te lasy. Serce mi sie kraje i przepraszam, że tak smęcę o tym, ale po prostu jestem w strasznym szoku, że takie coś się dzieje i to w zasiegu ręki.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora