Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-13, 22:09   #4810
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
w kalinie ma się pojawić ta firma co ostatnio effa linkowała maski i jeszcze Planeta Organica

co do trądziku, ja bym nie utożsamiała wysypu tej dziewczyny z OCM. Patrząc po mojej bardzo problematycznej skórze widzę, że zewnętrzna pielęgnacja owszem jest ważna, ale bardziej liczą się wewnętrzne czynniki. Ostatnio np miałam wysyp mimo stosowania bezkremowych nocy, a wcześniej wydawało mi się, że to idealny sposób na moją skórę. Oczywiście nie można tego połączyć i napisać, że bezkremowe noce były przyczyną wysypu i że na dłuższą metę się nie sprawdzają, tak jak nie można stwierdzić, że to OCM spowodował wysyp. Ja tam oleje nawet lubię, ba tamanu czy róża ładnie goją moje gule. Ot co moja opinia, stwierdzająca, że nie ma uniwersalnego sposoby pielęgnacji trądzikowców i że prawdziwy trądzik to choroba, której nie da się wyleczyć wyłącznie odpowiednią pielęgnacją, co najwyżej złagodzić objawy.
Nie od razu Kraków zbudowano, przeczytaj co napisałam w odp do Sekretnego... Poza tym ile tych nocy było bezkremowych
Korah jest offline Zgłoś do moderatora