Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 13:23   #2742
blackenedone
Przyczajenie
 
Avatar blackenedone
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 29
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez ina_nova Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Obserwuję wątek od paru miesięcy, od września nakładam olej na paznokcie. O ile przez pierwsze dwa miesiące efekty byłe spektakularne jak na mnie, tak od jakiegoś czasu nie mogę sobie poradzić z przesuszeniem płytki i skórek. Ale mój największy problem dotyczy jednego paznokcia. Otóż, postarałam się problem pokazać na zdjęciu, łuszczy mi się / rozdwaja w
olny brzeg, ale proces zaczyna dziać się w pewien sposób jeszcze na płytce. Otóż od ok miesiąca, jakieś 3mm przed wolnym brzegiem pojawia mi się biała kreska przypominająca wyglądem przesuszenie, która zbliża się do wolnego brzegu wraz ze wzrostem paznokcia i gdy już osiągnie wolny brzeg zaczyna się rozdwajać.
Po paru dniach, na płytce, w tym samym mijescu co poprzednio znów pojawia się biała kreska i proces rozpoczyna się od nowa. Co jest grane? Na zdjęciu widać rozdwojony / łuszczący się wolny brzeg i nową kreskę, która jest już blisko wolnego brzegu. Kolejna pojawi się pewnie za parę dni. Może któraś z was wie o co chodzi? Z góry dzięki za pomoc.

http://www.dropbox.com/s/gf1o1l5xvum...0paznokciu.jpg
Mi to wygląda na uszkodzenie mechaniczne płytki, może ogólnie paznokieć jest słaby i w tym miejscu szczególnie podatny na wszelkie odgięcia itp.
blackenedone jest offline Zgłoś do moderatora