Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-21, 14:46   #1383
marcaa
Raczkowanie
 
Avatar marcaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 47
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Ja tu weszłam z ciekawości bo nie wiedziałam co to jest 'Emo'... a tu prosze fotka ładnej fryzurki, akurat do fryzjera śmigam niedługo więc pomyślałam że sobie takową zrobie.
I jak ktoś mi na ulicy powie że jestem emo' to go w łeb palne, bo wcale nie jestem, a niektóre dziewczyny już miewały takie fryzury zanim ten cały styl w ogóle ktoś wymyślił.

To co sie nosi na głowie może być dopełnieniem danego stylu, np. długie włosy u facetów sie kojarzą najbardziej z metalami/rockowcami, ale znam i takich co mają króciutkie włosy a słuchają ciężkich brzmień.
Znam też i takich, którzy mają długie, bo lubią, a słuchają zupełnie innej muzyki.

Nie nawidze stereotypów. Dziewczyna w blond włosach nie musi być 'barbie' (i może słuchać metalu ) a dziewczyna która ma krótkie włosy na czubku lub dwukolorowe nie musi być emo.


Dziękuję, skończyłam.



p.s. -byłam dziś fotki jutro...
__________________
Czasem zjawia się Myśl nie zastając Człowieka, istnieje nie pomyślana albo eksploduje jako bezmyślny czyn...
marcaa jest offline Zgłoś do moderatora