Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Colorstay Natural Revlon- kolorki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-06, 12:58   #32
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Colorstay Natural Revlon- kolorki

Dziewczyny pomóżcie
Do tej pory używałam Revlon Colorstay Stay Natural, kolor 02 Buff. I byłam jak najbardziej zadowolona. Kupiłam go w GC. Teraz zamówiłam ten sam odcień na allegro i niestety okazało się, że jest jaśniejszy od tego, co miałam Gdzieś mi się przewinęło na Wizażu, że wersja kolorów w USA mimo tych samych nazw się różni nieco od kolorów u nas Może to dlatego? Bo sprzedająca na allegro miała napisane, że podkład jest z USA. Sprawdziłam też opakowanie mojego starego podkładu i tam też jest napisane Made in USA Mam też obiekcje co do samego opakowania. Sugerowałam się zdjęciem na aukcji, które było identyczne z moim podkładem. Tymczasem rozkład napisów na podkładzie z allegro jest inny
Niestety nie mogę zrobić zdjęcia, ale podkład, który kupiłam na allegro ma opakowanie jak na zdj. nr 1 [z tym, że na zdj. jest nr 01, a ja mam 02 Buff], a do tej pory miałam takie, jak na zdj. nr 2
Już nie wiem, co zrobić... Zwrócić? Bo za jasny jest Mój Buff bardziej mi odpowiadał. Napiszcie, czy rzeczywiście ta kolorówka z USA i u nas się różni?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj. nr 1.jpg (6,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj. nr 2.jpg (5,4 KB, 22 załadowań)
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując