Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-15, 15:13   #780
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
zastanawiałam się właśnie nad tym pudrem ale ostatecznie wybrałam Meishoku UVLAB Mineral Sunscreen Powder Puff SPF50 PA+++. Wczoraj kliknęłam, oczywiście zdam relację jak dojdzie i przetestuję

A mogłabyś napisać coś więcej o tym pudrze Holika Holika? mało jest w internecie recenzji tego typu kosmetyków...
Jezusicku, to białe jest!!!

Holika holika?
Bardzo jasna, wpadająca w szaro-różowy, relatywnie transparentna
puder bardzo drobny i jest go dużo w opakowaniu, co przy małych dziurkach powoduje, że (przynajmniej na początku ) wydobywa się trudno.
minimalnie bieli po aplikacji, ale przy bardzo jasnej cerze to nie problem. potem transparentny. Wymaga poprawek w ciągu dnia (tak czy siak by wymagał, przecież filtry trzeba aplikować co parę godzin od nowa). Opakowanie całkowicie szczelne, nadaje się do przenoszenia. Nie daje całkowicie matowego wykończenia, takie raczej satynowe.

Mam go od niedawna, musimy się jeszcze lepiej poznać.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Ja mam dwa pudry Holika Holika z filtrem. Jeden to sypki baby bloom spf 25, a drugi strawberry pore magic spf 50. Ten pierwszy jest całkiem fajny, super drobny, nie bieli, nie kryje. Typowy transluscent. Ma odcień jasnego beżu. Do tego całkiem fajne opakowanie, choć bardzo duże. Ten drugi natomiast jest lekko różowawy i to go głównie dyskwalifikuje. Choć konsystencja jest równie miła to niestety na mnie za bardzo wybija ten róż. No i mega tandetne opakowanie w kształcie kulki
Ej!!! ono jest słodkie xd
lubię takie kiczowato-kawaii rzeczy. No i kompaktowe i pancerne-nic z niego nie wypadnie.

Ten lekki róż właśnie może przeszkadzać. Na mojej żółtawo-buro-niewiadomojakiej cerze jednak sprawuje się świetnie.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując