Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-24, 07:35   #2209
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Amyz, wymiatasz jak zwykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Jakie piekne zyczenia, podpinam sie do nich 😀
Wszystkiego najlepszego dziewczyny [emoji8]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wooow, jakie życzenia Podepnę się
Wszystkiego najlepszego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aniyam i Martusia - Lejdiski
Wszystkiego co najlepsze, zdrówka, kasiory, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Piękniejszych życzeń nawet nie będę próbowała wymyślać, więc podpiszę się pod tymi.

Dodatkowo: Aniyam aby Apokalipsa była dopiero po Twoim powrocie z Dominikany, a Martusi aby (zanim nastąpi cudowne rozmnożenie złotówek) znalazła dziś na ulicy kilka stówek na kazarki.

Dużo szczęścia, miłości i beztroski

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------



Amyz, kurde no, takie posty dzisiaj walisz, że ja mogę tylko cytować i podpisywać się. Daj mi coś samodzielnie napisać, no...

Zrobiłabym dokładnie tak samo nie czekając na łaskę jaśniewielmożnego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora