Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-03, 23:06   #5581
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej dziewczyny
Fanata nie chcę oczywiście mówić Ci co masz robic itp, ale myślę, ze powinnaś potraktować ten wyjazd nad jezioro jako oderwanie się od codzienności i wogóle postarać się nie myśleć o twarzy w tym czasie bez względu na to czy tamtejszy klimat jej służy czy nie. Myśle że sam urlop od tych naszych zmartwień twarzowych by Ci dobrze zrobił co o tym myślisz ?

skarbeczeQ co do oczyszczania u kosmetyczki jest ono bez sensu. Efekt bardzo krótkotrwały bo wszystkie grudki i zaskórniki wrócą wcześniej czy później, a może być i tak, ze bedziesz jeszcze po kosmetyczce poprawiała bo one nigdy nie usuwaja wszystkiego. Mechaniczne usuwanie zaskórników nie likwiduje przyczyny ich powstawania a prowadzi tylko do mechanicznych uszkodzen skóry. A tak wogóle to czytałam, ze kosmetyczki w innych krajach maja zakaz używania np igły przy oczyszczaniu, a mi pani igłą świdorwała z 10 minut przy twarzy. Osobiście nie polecam, ale może ktos jeszcze się wypowie

dziś jak tylko zaczęłam macać poliki przed telewizorem dostałam po łapach od taty
shima jest offline Zgłoś do moderatora