Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-28, 14:59   #2373
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Podsumowanie moich zamówień:

NEAUTY - wszystkie odcienie, które zamówiłam są za jasne, nie zamawiam więcej, bo się zniechęciłam przez to i nie wiem czy celować w odcień wyżej czy w dwa odcienie wyżej

AMILIE - skoro najjaśniejsze odcienie Neauty, Pixie są dla mnie zbyt jasne, wręcz białe, zamówiłam z Amielie te ciemniejsze odcenie: soft honey, sesame, creme brulee, i wszystkie okazały się zbyt ciemne, też się przez to zniechęciłam i więcej nie zamawiam, może w przyszłości

PIXIE -
gama oliwkowa :
Almond milk - za jasny, trochę za szary, wg mnie jest jak golden pale z neauty
Dune - za żółty, za ciemny
Dew Kiss - nie miałam i zastanawiam się czy jest sens jeszcze zamawiać
gama ciepła:
Mornign gold - za jasny, poza tym rewelacja
Butter cream - byłby dobry gdybym była mocniej opalona, na ręce zlewa się idealnie
Creamy naturel - prawie ale za różowy
Light sunset - za ciemny, pomarańcz
Warm muffin - nie miałam i zastanawiam się nad zakupem bo z opisu niby byłby dobry ale nie wiem czy nie będzie za ciemny jak light sunset i song of summer
Song of summer - za ciemny, pomarańcz
gama natural:
Vanilla delight - zastanawiam się nad zakupem bo producent podaje, że jest bardziej żółty niż cashmere, który jest za różowo pomarańczowy dla mnie
Cashmere - za różowo-pomarańczowy, brakuje żółtego koloru

ANNABELLE MINERALS:
Golden cream - prawie, odróżnia pomarańcz, pomarańczowo żółty
Golden fairest - za pomarańczowy, za ciemny
Sunny cream - mat, wg producenta cytrynowa żółć i złoto, za jasny, poza tym idealny
Sunny fairest - wg producenta cytrynowa żółć i złoto, IDEALNY!

Dziękuję wszystkim za pomoc! Jak komuś jeszcze przyjdzie do głowy jaki odycień mogłabym spróbować, albo doradzi czy warto zamawiać Dew Kiss i Warm muffin z Pixie to byłabym wdzięczna.
Warm muffin jest zdecydowanie ciemniejszy od butter cream i dune. Poza tym zoltek.
Dew kiss jest bardzo ziemisty, z domieszka oliwkowych tonow. Troche jak golden fairest, ale bardxiej ziemisty. Jak Tobie pasuja zoltki to dew kiss nie bedzie pasowac.
Co do vanili to ona ma tylko odrobine zolci w sobie tak to jest neutralna.

Z Neauty to goldeny od fair wzwyz. Golden fair to odpowiednik butter cream z Pixie.
I teraz zrobili nowy odcień Golden ivory.
Może warto spróbować ivory, fair i Light?

Typowe żółte odcienie ma Lucy minerals. Np cream.

Z amilie to poziom 2. Z tym, że możesz mieć problem z typowo żółtym kolorem.
Raczej nic nie będzie pasować. Róże lub brzoskwinia wylaza.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując