Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-12, 22:27   #2389
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Syshda dzięki za zdj


Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy koras z Was uzywala prasowanych kosmetykow z Lily Lolo?

O ile z ich podkladu nie jestem zadowolona i uwazam go za sredniaka, tak te prasowane kosmetyki bardzo mi podpasowaly.

Paletke Laid Bare uzywam namietnie i niemal codziennie, jasne kolory juz wycykalam do dna, a ku mojej radosci okazalo sie, ze jeden z tych bazowych odcieni jest dostepny jako pojedynczy cien.

Roz prasowany mam odcien Ticled Pink - idealny do dziennego makijazu, bardzo subelnie podkresla kosci policzkowe, nadajac takiego hm...ukrytego zdrowego kolorytu. Niby go nie widac , a jednak jest i dziala wuryciu :P

Bardzo tez lubie ten zestaw do brwi. Mam dosc jasna oprawe oczu, uzywam odcienia najjasniejszego i az czasami zaluje, ze nie ma henny w tym kolorze, bo bylaby idealna :P Bardzo ladnie podkresla brwi, a cala twarz zyskuje.

Z racji, ze jest promocja to zakupilam jeszcze dodatkowo cien Ivory tower, rolling stone i ten bazowy, co go mam na wytraceniu. Do tego roz burst your bubble.

Swoja droga czy wy tez zauwazylyscie, ze LL podkrecila ceny? I teraz zastanawiam sie czy to na potrzeby promocji czy te ceny juz wczesniej obowiazywaly. Pierwotnie roz kosztowal ok 55 zl, teraz regularna cena to ponad 60.
Co do cen to LL podwyższyło je wcześniej.
Przynajmniej te sypańce. Jak tylko zmieniła się cena podkładu to i cieni i róży też. To było chyba, w paźdz- listopadzie? Coś w ten deseń.
Natomiast prasowańce, to nie wiem, czy wcześniej kosztowały mniej , teraz w ciągu ostatnich dni chyba nic się nie zmieniło.



Kusisz tymi różami, a jestem na odwyku różanym
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując