Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dziewczyny pomozcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-31, 11:27   #51
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: dziewczyny pomozcie

Nie wiem, czy coś poprawiło się w Twoim związku od ostatniego razu, kiedy się tutaj wypowiadałam, ale przedmówczyni ma rację. Zresztą ja też o tym wspominałam wcześniej, a mianowicie o dziecku. Jesteś młodą osobą i wszystko przed Tobą, również na znalezienie partnera, który na Ciebie zasłuży. Jeśli pojawi się dziecko będzie trudniej odejść od męża sadysty i już również ojca tego malucha, tym bardziej że miałaś i na pewno ciągle masz wątpliwości, więc jeśli z nim zostaniesz to świadomie, i świadomie też narazisz swoją maleńką pociechę na koszmar. Na szczęście nie miałam takich doświadczeń jak Ty, więc może nie powinnam się wymądarzać, ale żyjemy wśród ludzi i wiele doświedczeń obserwujemy (niekoniecznie własnych), z których należy wyciągać wnioski na przyszłość. I powiem Ci szczerze, gdybym mnie spotkało coś takiego ze strony najbliższej teoretycznie osoby, bo to w końcu mąż, spakowałabym walizki jeszcze w tym samym dniu. W przeciwnym razie tylko czekać następnego, który na 99% się powtórzy. Pozdrawiam ciepło i życzę odwagi
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując