Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to przetrwac?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-12-07, 15:54   #4
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: Jak to przetrwac?

ups!
przepraszam- do 8 tygodnia oczywiście Joda jest w 5
Przykro mi ,że po mnie tak Paola78 pojechałaś
Tymbardziej,że jestem trochę bardziej doświadzoną mamą /zaliczyłam 2 szkoły rodzenia z nudów bo i tak leżałam na patologii,/, po prostu błąd merytoryczny- gdybyś czytała to forum w dobrej wierze, z optymizmem to zapewne byś to dostrzegła ;-((
Usg powinno sie robić tylko 3 razy w prawidłowej ciązy- w 8/9 tygodniu, w 20/22tygodniu ostatnie w ostatnim trymestrze.
Co do mdłości ciążowych- gdyby Joda potrzebowała medycznego wyjaśnienia racjonalnych przesłanek nudności / stąd w j. polskim nudzi=mdli/to zapewne skorzystałaby z bezpośredniej pomocy lekarza ginekologa położnika.
Sam zaś fakt występowania objawów ciąży / a występowanie mdłości jest takim objawem, przecież sama wiesz/
jest logicznym i twardym dowodem na to że ciąża się rozwija/nic nie pisałam o patologiach płodu, prawda, skąd więc: ".chodzi o mdłosci?
jezeli tak to pierwsze słysze aby mdłosci były dowodem na prawidłowy rozwój ciązy"
Uwierz mi, dla mnie dochowanie się dwójki dzieci nie było procesem prostym, w którym problemem były mdłości i brak apetytu...
Stąd uważam owszem objawy ciąży nie są przyjemne ale niewątpliwie są zapowiedzią czegoś wspaniałego, co się naprawdę wydarzy...
A w ogóle to więcej optymizmu, bo pomyślę, że źle wspominasz ciąże
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując