Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-28, 17:10   #1256
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
W S. po 119. Też jestem strasznie zadowolona z niego a na początku wcale go nie chciałam...
chyba żadna go na początku nie chciała oby tylko wszedł do stałej kolekcji a raczej tak, bo nigdzie nie ma informacji, że to LE
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zgadzam się - też najpierw uległam Horizonowi, a potem dopiero Bagatelle, bo stwierdziłam, że nie mam pasującego do niego mazidła do ust, a one idealnie się komponują .
dokładnie
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja tylko żałuję, że to tyle kasy kosztuje. Leży mi ten wydatek na wątrobie, ale co tam. Raz się żyje, czy to zawsze ja muszę z czegoś rezygnować?
mam identyczne zdanie
Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
no i zwracam honor Horizonowi...
w poprzednich postach pisalam,ze roz nic specjalnego raczej za ciemny dla blondynek... do czasu az postanowilam przetestowac na policzkach ow roz i poprosilam pania o nalozenie i ... wpadlam jak sliwka w kompot
kolor piekny, mozna stopniowac intensywnosc,laczyc kolory, pasuje chyba dla kazdego typu cery
i teraz i ja zaliczam sie do jego fanek
właśnie byłam zdziwiona Twoją opinią, bo on jest tak świeży, że pasuje większości, tym bardziej blondynce tworząc słodkie różowe policzki, natężenie koloru tak jak mówisz można stopniować, więc tym bardziej każdy może się w nim odnaleźć
sama nie jestem blondynką, ale świetnie się z nim czuję
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-02-28 o 17:12
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując