Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - sanatorium w Dąbkach-ktoś był?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-02, 14:37   #27
AniaSorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam po raz kolejny!

Szukałam informacji na forum na temat Sanatorium Cegielskiego w Rabce. I okazuje się, że opinie bywalców na temat warunków lokalowych też są bardzo różne: od porównania do PRL-owskiego standardu do "całkiem przyzwoitych". Ja jestem skłonna uwierzyć w tę pierwszą, po doświadczeniach w Dąbkach. Widocznie regułą Sanatoriów o tej nazwie jest niestety deklarowanie niskiej jakości usług hotelowych i nic się tu nie poradzi. Same głosy krytyki na forum warunków nie poprawią, choć przyznam, że są bardzo potrzebne. Bo lepiej wiedzieć, co nas czeka, niż być niemile rozczarowanym. Sprawę należałoby potraktować poważnie i naskarżyć do NFZ, Chodzi przecież o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci podczas pobytu, a na ten temat zostało już trochę przez nas napisane, a nawet udokumentowane zdjęciami (brawa dla Kaminki!). Nie chciałabym, aby dewizą Sanatorium H. Cegielski było: Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej. Na pocieszenie dodam, że gdy opuści się pokój hotelowy i wyjdzie gdziekolwiek to wszystko inne jest piękne, a zwłaszcza morze, i powietrze, i przyroda, i jezioro i znajomi..... Wspomnienia są zawsze bez wad. Pozdrawiam!
AniaSorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując