Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 18:37   #4036
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
hej


Postanowilam w koncu zaczac uzywac kosmetyki mineralne no i chce zamowic probki i mam do Was prosbe, czy mozecie mi doradzic ktore odcienie mam sobie zamowic, zdjecia sa jakie sa, nie dam rady zrobic lepszych Glownie chodzi mi o korektory i podklady, ale jak ktos doradzi odcien rozu/rozswietlacza bede rowniez bardzo wdzieczna


Przepraszam raz jeszcze za jakosc zdjec ale ne moge zrobic lepszych No i za "naga" twarz tez przepraszam
moim zdaniem Golden Fair ewentualnie Olive Fair. z korektorow Intensive Fair lub Sunlight (ale on glownie pod oczy), na policzki moglabys wyprobowac Minta, ale z nim łatwo przedobrzyc.

jasniejszy jest Fair Neutral, ale mozesz w nim wygladac troche szarawo i smutno, bo wydajesz sie "ciepła"

z róży raczej najjasniejsze odcienie, masz bardzo delikatna urode Soft Touch, Nick Nack, Dusty Miller, Weekend Getaway, Snuggle

co do formuly, to darowalabym sobie Intensive, nie masz wiele do ukrycia, moze Matte albo Semi-matte?

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-09-07 o 18:38
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora