Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski, jak sobie z tym poradzić?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-12-16, 11:11   #26
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Re: Wrastające włoski, jak sobie z tym poradzić?????

Hmm, szczerze mówiąc, to na moje nogi chyba nie ma rady.. Woskiem niekiedy robię, ale efekt jest ten sam jak po depilatorze Co do golenia, to sprawa jest bardziej skomplikowana. Otóż jeżeli nie golę nóg zbyt często, to po tym zabiegu prze jeden dzień wyglądają ładnie. Ale niestety czasem trzeba to robić często, np. latem. Wtedy, jakiś czas po ogoleniu, moje nogi pokrywają się czerwonymi krostkami. Najgorzej jak założę spodnie czy coś innego, co przylega do skóry, to jakiś koszmar. A potem, jak włosy zaczynają odrastać jest jeszcze gorzej, bo te krostki nadal są i sędzą albo bolą. Myślałam, że to uczulenie, ale przecież czasami [co prawda rzadko] krostki się nie zjawiają, zazwyczaj są, gdy przez kiklka dni z rzędu golę nogi [wtedy wogóle mam problem z ich ogoleniem, bo z podrażnionych miejsc leci mi krew]
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując