Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jest sposob, aby nauczyc dziecko spania w lozeczku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-28, 13:30   #14
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Czy jest sposob, aby nauczyc dziecko spania w lozeczku?

U mnie ten sam problem Śpi ze mną w łóżku, a tz w drugim pokoju
Nie bardzo mogę pomóc bo sama też nie wiem jak się zabrać za spanie syna we własnym łóżeczku. I u mnie dochodzi jeszcze karmienie cyckiem. I jak się obudzi w nocy( a też jeszcze nocki całej nie przespał, a ma 13 m) to dostaje cyca i ja razem z nim usypiam także odkładanie go też nie wchodzi w rachubę Na szczęście tak jeden bok obkładam poduchami z łóżka a z drugiej strony śpię ja że nie ma takiej możliwości aby spadł
Oczywiście próbowałam go odkładać na spiocha, niestety zaraz się wybudzał z płaczem, odkładałam zanim jeszcze usnął to tak ryczał że wymiękałam i go wyjmowałam. A w dzień często go do jego łóżeczka wkładam żeby się pobawił, mam lampkę z kołysankami ale to nic nie pomaga Na razie sobie odpuściłam i daję na wstrzymanie. Postanowiłam, że po nowym roku zacznę go uczyć zasypiania w łożeczku. Zobaczymy jak wyjdzie
A pomysł z dostawką bardzo dobry! Jakbym mogła to bym takie łóżeczko kupiła na pewno
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując