Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejek z wiesiołka - sposób na wypadanie włosów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-28, 11:01   #25
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Olejek z wiesiołka - sposób na wypadanie włosów?

Dziewczyny a ja mam taki problem, mojemu lubemu ostatnio zaczęły bardzo wypadać włosy co niestety bardzo go dołuje. Ja ostatnio zaczęłam stosować oleje na końcówki oraz na skórę głowy, u siebie widzę różnicę, więc nie zrezygnuje i od jakiegoś czasu zaczęłam ganiać za moim chłopakiem z olejami (on nie ma z tym problemu – chętnie poddaje się moim zabiegom). Moja wiedza jeszcze nie jest zbyt duża na ten temat ale słyszałam, że niektóre oleje mogą powodować właśnie wypadanie włosów. Nie chce pozbawiać go przez moje eksperymenty kolejnych włosów. Zaznaczę, że tabletek raczej nie będzie chciał stosować ponieważ jakiś czas temu miał problemy z żołądkiem i nie chcielibyśmy go znowu zbytnio obciążać. Jego włosy oceniam na niskoporowate do normalnych. Są grube, twarde, lśniące, zdrowe, ale na czubku zaczynają wypadać… Wydaje mi się, że jest to tzw. androgenowe wypadanie włosów (boki i tył głowy są bardzo mocne, natomiast czubek bardzo prześwituje). Słyszałam, że wiesiołek oraz olej lniany dobrze wspomaga wzrost włosów, poza tym reguluje gospodarkę hormonalną, to prawda?
Jaki olej najlepiej zastosować? Bardzo prosiłabym o poradę.
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując