Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-19, 14:05   #3827
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dimi, jak tam jaskółka? Nie miałam jak wcześniej odpisać, ale nawiązując do tego co napisała Sala, to chyba ok że się nią zajęliście Ja jestem starej daty mnie uczono, żeby zwierząt nie dotykać ale teraz zweryfikuję te informacje..

Ja mam Fejsbuka! mogę komuś wysłać zaproszenie?
mi możesz! zaraz podam CI namiary na PW
heh jaskółka super już sama dziubek otwiera i woła jak jest głodna, śpiewa często i uczy się latać do tego sama na ręce przychodzi jak chce żeby ją na oknie posadzić z dnia na dzień coraz lepiej, za jakiś czas pewnie będzie mogła spokojnie odlecieć
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
szczotka fajna ja po uzywaniu jej kilka dni juz zauwazylam przy czesaniu meeeeeeeega mniej polamanych wlosow


a ja ciagle przed wakacjami, tylko nie wiem jeszcze dokad ani kiedy
eeee to super szczota! w sumie teraz trochę żałuję, że się nie skusiłam na różową!

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
oo to spóźnione lecz i tak bardzo szczere życzenia urodzinowe

Synuś ma na imię Maciej i jest cudowny. Fotki wrzucę na pewno

Nawet się nie obejrzysz a i dla Ciebie ten najwspanialszy dzień w życiu szybciutko nadejdzie


Ja jestem na facebooku. Wyślij mi a priv swoje namiary to Cię z przyjemnością zaproszę
Bardzo ładne imię
zaraz będę pisać PW

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziękuję
Grzesz, grzesz kobieto
Kiedy jak nie teraz

Ja czuję się świetnie. Niepotrzebnie poród spędzał mi sen z powiek

Jestem trochę zmęczona bo z tym spaniem Maciusia to różnie bywa. Ma czasami problemy z brzuszkiem i wtedy o śnie mogę zapomnieć. Karmię piersią więc mąż niestety nie może mnie wyręczyć
Najbardziej doskwierają nam te nieznośne upały....ale poza tym macierzyństwo jest cudowne
no, ale dobrze, że szczęśliwa jesteś już nawet Ci tru niepotrzebna heh musisz mężowi sztuczną piers kupić!


dziewczyny zna się któraś na torebkach Nike? bo podoba mi się strasznie jedna, ale nie wiem czy jest oryginalna bo jednak coś mi nie pasuje


I wyobraźcie sobie, że ponad miesiąc temu miałam laptopa w naprawię bo karta graficzna padła...dzisiaj znowu komp zepsuty i to samo się dzieje co ostatnio więc pewnie grafika! super normalnie i nie wiem co znowu zrobiłam, że się zepsuło


Rozwaliłam sobie właśnie mój pięny różyk Smashboxa!:ryczy:
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-07-19 o 14:24
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora