Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-16, 10:28   #4136
herni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Hej
Moim zdaniem powinnaś zareklamować ten puder-jakoś dziwnie wyglądajuż pomijając te wielkie grudy to ma też dziwny kolor-taki żółtawy.Mój jest śnieżnobiały i jest bardzo drobniutki-także reklamujmoże się pomylili i wysłali Ci coś innego


A teraz z innej beczki-Chciałam sobie zamówić krem ochronny ANTY-oksydacyjny albo serum ochronne ANTIOX z wit C i nie wiem co wybrać
Czy któraś z Was używała tych produktów?co jest lepsze?serum czy krem?proszę o poradę gdyż wszystko mi się pokończyło i chciałam coś szybko zamówić
dziękuję

Hej. Używam Serum antyoksydacyjne flavo+C15EF i jestem bardzo zadowolona, dla mnie jest lepsze od Antiox z wit. C i serum Azelo. Kremu Antyoksydacyjnego nie miałam, zastanawiam się nad zakupem, ale wcześniej dziewczyny dość dobrze wypowiadały się na jego temat.
Jeśli któraś dziewczyna stosuje serum i krem antyoksydacyjny flavo+C15EF to proszę o opinie.
Pozdrawiam.

Edytowane przez herni
Czas edycji: 2014-07-16 o 10:39
herni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując