Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-23, 10:27   #4139
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez herni Pokaż wiadomość
Hej.
Nie wiem ile czasu spędzasz na zewnątrz i opalasz się, ale jeśli to większość czasu to jak najbardziej dodatkowe filtry są wskazane, ale jeśli w tygodniu w ciągu dnia nie masz kontaktu ze słońcem to nie ma potrzeby.
Najczęściej Serum antyoksydacyjne flavo+C15EF nakładam na twarz spryskaną hydrolatem, czasami mieszam z żelem hialuronowym, ale rzadko bo serum to nakładam rano co 2, 3 dzień, to zależy jaka jest potrzeba, a w pozostałe dni krem sojowy, natomiast na noc serum odbudowujące z żelem hialuronowym na zmianę z olejem śliwkowym i olejem z kocanki, który bardzo pomógł mojej cerze.
Myślałam żeby odstawić to wszystko i na zmianę stosować serum i krem antyoksydacyjny.Myślę, że na lato to idealny zestaw.

BU zaleca stosowanie jednego preparatu około 3 miesiące i rzeczywiście dopiero po tym czasie efekty są bardzo widoczne.
hej
nie opalam się prawie wcalejedyny kontakt ze słońcem mam wtedy jak wyjdę na zakupy

Serum ANTIOX też nakładam na twarz spryskaną hydrolatempotem czekam aż się wchłonie i nakładam olej śliwkowy razem z żelem hialuronowymno i właśnie tu mam problem bo bardzo słabo się rozsmarowywuje

I tak sobie pomyslałam czy jak już nałożę to serum to potem po wchłonięciu może znowu spryskać twarz hydrolatem i na to żel+olejna pewno lepiej by się rozsmarowywało
A tak w ogóle to nie wiedziałam,że serum można mieszać z żelem hialuronowym
A jak Ci się podoba olej śliwkowy?
Ja po prostu go ubóstwiami ten zapachpo prostu boski
jak na razie jest to najlepiej pachnący olej jaki używałam do tej pory
i chyba długo się z nim nie rozstanę

pozdrawiam
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując