Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-16, 08:25   #2255
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
I czemu wyrzuciłaś zdjęcie? Wczoraj wieczorem widziałam, ale miałam tylko telefon, komp zamknięty, więc stwierdziłam, że odpiszę Ci rano, a tu już zdjęcie zniknęło...
W każdym razie makijaż wyglądał super Kurczę, fajnie Ci, że masz taką urodę, że możesz bawić się dość mocno kolorami itd. U mnie nawet taka kreska, jaką miałaś na tym zdjęciu, już wyglądałaby na zbyt dużo Jak nie jestem totalnie "au naturel" (przynajmniej na oku), od razu wyglądam jakoś dziwnie, taka uroda...

A kolory tej paletki są super! W ogóle jakoś wcześniej nie wychwyciłam, że są te palety ;-) A kiedy one będą dostępne? Bo póki co na stronie ich nie widzę. I w jakiej cenie? Może bym się skusiła na te fiolety w sumie ;-)

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------



Szczerze mówiąc jej zdjęcie w Biance było jedną z najzabawniejszych rzeczy, jakie widziałam od kilku dni
No po myslałam,ze już poogladali wszyscy zainteresowani

Ale ja czasami bym chciała zeby mi pasował mneij wyrazisty makijaz, ale w takim mini to nikne. Bez kreski konkretnej, ja taka jak na foto była, to moje oko wyglada na za duze, jakby czegos mu brakowało

U nas te paletki w lipcu będą, wchodza do stałej i ponoc po 160 zł sztuka.


Tez mnie ubawiła Krycha w tej szmince Ale ona tak własnie wyglada w jasniutkich kolorach,w końcu ma oliwkową cerę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora