Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Body Jet i inne mniej inwazyjne metody powiększania piersi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-13, 16:56   #29
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

mam wkladki okragle 450 g chirug przed wypisaniem mnie ze szpitala dal mi masc "iruxol neo " ,"Augumentine" "Nolotil " taki plyn do przemywania "cuve"i "feldene" dostalam zwolnienie do pracy i dozywotnia gwarancje na silikony bylam operowana w Las Palmas przez znanego tu i zagranica chirurga dlugo czekalam bo ciezko go zlapac ale jak juz sie stalo to tak szybko wszystko (widzialam kilka jego dziel na zywo wiec zbudowalam zaufanie na tej podstawie ,ogolnie jest bardzo milym czlowiekiem )szukalam szybkich rad tu na forum i dziekuje za rady ktore otrzymalam no co do tych masazy to co Ci Twoj lekarz powiedzial ?(pewnie kazdy mowi troszke po swojemu jak uwaza mi powiedzial zeby zaczac jak najwczesniej zeby wszystko dobrze sie ulozylo we wtorek mam jechac do kontroli i na maly zabieg na cellulitis brzuszek i boczki ale nie liposukcja bo na to powiedzial ze mam za malo tluszczyku a bedzie bolalo i ze zrobi cos innego co mniej boli a co spali ten tluszczyk co mam ale tez mam chodzic na silownie a nie obijac sie
pozdrawiam cieplutko !!!mam nadzieje ze ten najgorszy okres szybko minie juz tak bardzo bym chciala
dziekuje Ayeme podnosisz na duchu
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując