Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-10, 10:47   #364
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Tylko raz zamówiłam na vubu, sukienka przyszła mi z niedoróbkami i fatalnie wykończona. Zamiast z części koła była wycięta z nie wiadomo czego i jeden bok zbiegał się w trójkąt... Sukienka była i tak do lekkiego skrócenia (bo jestem bardzo niska), więc jakoś to przebolałam, zwłaszcza że była z promocji - zapłaciłam 30 zł. Nie bawiłam się w zwroty/wymiany, bo moja sukienka była ostatnią sztuką.

Napisałam komentarz do tej sukienki, w której wytknęłam jakość jej uszycia. Sprawdzałam później przez miesiąc - komentarz oczywiście nigdy się nie pojawił.

Ja akurat dostałam sukienkę w tempie ekspresowym i poza jakością wykonania nie mam jej więcej nic do zarzucenia, bo ma ładny fason (pomijając ten dół w trójkąt, za to w okolicy biustu leży idealnie, co mi się rzadko zdarza), dobry materiał i zapłaciłam grosze, ale to bzdura, żeby wysłać niedorobioną sukienkę (ogromne naddatki materiały przy szwach, dziurka na plecach - źle złapana zakładka, no i ten dół w trójkąt...)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując