Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-21, 15:04   #601
owcashow
Raczkowanie
 
Avatar owcashow
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 235
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martad83 Pokaż wiadomość
Hej! Nie wiem, czy to ja robię coś nie tak, czy znajoma, która robiła mi pazurki już drugi raz, ale może ktoś mi coś podpowie. Ogólnie mam dość krótkie paznokcie, które ciężko mi zapuścić, bo często się rozdwajają. Próbowałam różnych odżywek, witamin, zdrowo się odżywiam, ale żadnych zmian od bardzo dawna. Więc postawiłam na hybrydy.
I w czym problem? Koleżanka przedłużała mi paznokcie na szablonach i ogólnie wzsystko byłoby super, gdyby nie fakt, że przedłużone paznokcie robią się bardzo miękkie pod wpływem wody. Do tego stopnia miękkie, że wystarczy je lekko dotknąc, aby ułamały się (a raczej przerwały :|) w miejscu, gdzie zaczyna się naturalny paznokieć. Czy to normalne? jak można temu zapobiec?
Spróbuj może ponosić hybrydy na swoich krótkich paznokciach, daj im trochę podrosnąć - przy dobrze nałożonej hybrydzie, z zabezpieczonym końcem i dobrze zdjętej (!) powinno ci się udać zapuścić trochę dłuższe naturalne paznokcie. Wtedy możesz je przedłużyć delikatnie smilackiem (nie musiałabyś inwestować w dodatkowe produkty) na taką długość jaką zaleca producent. I będziesz miała dłuższe paznokcie, i ładne hybrydy i nie musisz kupować dodatkowych środków.
owcashow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując