Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-04, 10:58   #1716
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Tak się zastanawiam czy można jednego dnia zropić peeling enzymatyczny i maseczkę lub normalny peeling i maseczkę enzymatyczną. Wiem, że powinno się jednego dnia robić i peeling i nakładać maseczkę bo lepiej wchłaniają się kosmetyki po peelingu ale zastanawia mnie czy można łączyć produkt enzymatyczny z jakimś innym a jeśli tak to na co powinno się zwracać uwagę robiąc maseczke i peeling tak żeby przyniosło to pozytywne rezultaty a nie wykluczało się nawzajem i nic nie dawało lub przynosiło odwrotny efekt. Bardzo proszę o jakąś rade co do stosowania peelingów i maseczek bo widze, że jesteście specjalistki pierwsza klasa

Hmmmm Mam nadzieje, że nie zagmatwałam tego pytania

EDIT: Zapomniałam dodać tak na wszelki wypadek (bo już o tym pisałam), że mam skórę mieszaną ale bardziej zblizoną do normalnej bo niektóre kosmetyki co cery mieszanej i tłustej są już dla mnie trochę za mocne dlatego preferuję raczej te do cery normalnej i mieszanej.
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując