Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-15, 21:04   #1593
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
dziekuje Ci slicznie dobra duszyczko))
Nie ma za co
Jeżeli nikt Ci nie pomoże, to pamiętaj o mnie - niedługo po maturze (20.05 mam ostatni egzamin) mam zamiar wybrać się do Warszawy, więc mogłabym ewentualnie złożyć dla Ciebie jakąś paletkę i Ci wysłać
Tylko musiałabyś jakoś obejrzeć kolory. Jutro wybieram się na zakupy, więc jeśli chcesz, to wstąpię do jednego sklepu gdzie jest paleta testerów cieni i zapytam, czy mogę cyknąć zdjęcie palecie (tylko obawiam się, że nie ma wszystkich, pewnie na firmowym stoisku jest ich więcej). Wyślę Ci fotkę, obejrzysz ją sobie, wybierzesz kolory, które Cię zainteresowały, a potem wybiorę się tam znów i postaram się rozprowadzić kolory na dłoni czy kartce, żebyś mogła je dokładniej zobaczyć. Na tej podstawie mogłabyś wybrać jakieś kolory. W tym sklepie bywam dość często, więc nie byłby to dla mnie problem

Edit: Znalazłam na archiwalnej aukcji użytkownika Allegro maricorp zdjęcie palety cieni z Nowej Formuły Powiedz, które kolory Ci się podobają i postaram się jutro zrobić ich zdjęcia Niestety nie ma na tej palecie wszystkich kolorów, nie ma np. tych, które ja kupowałam na stoisku Inglota. Także zwykłe drogerie muszą mieć mniejszy wybór
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Paleta.jpg (54,5 KB, 167 załadowań)
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2009-05-15 o 21:14
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując