Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-10, 13:02   #3775
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lalilou Pokaż wiadomość
Właśnie, plus jest taki, że meteoryty to tylko delikatne wykończenie, bo właśnie o taki efekt mi chodzi. Z tym rozjaśnieniem, to bardziej miałam na myśli hmm... coś jakby rozświetlenie, jasną poświatę ;>. Nie wiem, czy dobrze to określam. Pastel White wydają się być fenomenalne, od samego patrzenia wydaje mi się, że efekt na twarzy musi być śliczny . Na razie mam dylemat nad PW i Mythic (te beżowe obawiam się, że mogą być za beżowe, ale to chyba jednak błędne myślenie, bo ten odcień kajarzy mi się z mocnym kryciem i w wyobraźni efekt końcowy to 3 centymetrowa maska... nie wiem czemu). A kupując na allegro łatwo o podróbki meteorytów? Bo chyba zdecydowałabym się na zakup przez allegro.
ja na all jeszcze podrobek meteorytow nie widzialam no mythic daja mniej widoczny efekt niz pastele pastele, wedlug mnie, sa bardziej widoczne na twarzy, daja taki jakby blask, lekko rozswietlaja twarz, mythic sa bardziej delikatne


james z toma forda mam dwie pomadki rozswietlacza nie widzialam, ale widze, ze ciekawie wyszedl na Twojej fotce
Immolation przypomnialo mi sie! jak lubisz jasne rozswietlacze, to polecam High Beama BeneFitu lub ze Smashboxa taki bialutki widzialam cena cos powyzej 60zl, ale smashbox, jak dla mnie, ma swietna kolorowke
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora