Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-21, 15:48   #1664
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie nie oryginal glo mi nie pasuje, strasznie się błyszczę. Aczkolwiek formuła matte ma zupełnie inny odcień niż intensiwe i być może w jakimś stopniu rozświetla twarz. Kuleczek używam oszczędnie...
w następnym zamówieniu chciałam zamówic oryginal glo ale jak sie po nim błyszczy to nie biorę
dla mnie i tak pewnie ten odcien którego uzywasz byłby za ciemny...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
kupiłam biga Multi Tasking ale fair intensive tez był fajny

nie ma bata.. po nowym roku kupije raw sugar :P

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

dziewczyny co kupic do rózu?? ten dome? niczym innym sie nie nałozy? pytam bo jest nadrozszy

oo ludzie jak ja załuje tego foundationa :P
ja próbowałam dzis nałożyc flat topem
porazka, nie umiem tym nałozyc różu;/ pędzel do różu przyjdzie mi dopiero po nowym roku i tez niewiem czym ten róż teraz nakładac
a czemu załujesz fundationa?

dostałam dzis moje próbki z EDM i linen w formule semi-matte zauroczył mnie jeszcze bardziej niz ivory
a jak wykonałam pełny makijaz, czyli korektor, primer, podkład, puder i róż to stwierdziłam, ze ubóstwiam minerałki
sam podkład bez pudru wykanczającego nie dawał takiego efektu, bo koalin jako ostatnia warstwa u mnie się nie sprawdza

dziewczyny róż lucent powder pearl pick me up to jest ten brązer dla bladolicych z 1 postu?

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2009-12-21 o 15:57
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora