Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 11:16   #380
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: produkty Lush

Opinia wstepna.
Mam kilka produktow bodajze od 2 tygodni. Uzylam jak dotad dopiero 2.

Mydlo Honey I washed the kids - pachnie jak prl'owskie irysy, karmelowy, lekko cytrynowy aromat. Na myjce pieni sie dosc konkretnie, tak na gesto, bez myjki prawie wcale. Zapach zostaje na skorze i to dlugo. Niestety po kilku uzyciach zaczela mnie coraz bardziej swedziec skora przy jego uzywaniu, zwlaszcza na lydkach, wrr... jakby mi igly wbijano, wiec uzywam juz teraz tylko co kilka dni. Nawilzenie, pielegnacja zadne, totalne nic w moim przypadku. Kostke przekroilam na pol, trzymam na ociekowej mydelniczce, wiec mi sie nie rozciapuje i nie znika samo z siebie ale widze, ze wydajnosc taka sama jak zwyklego mydla. Wobec powyzszych uwazam zakup za zupelnie zbedny i nie powtorze go, sam zapach nie jest jakos wybitnie rozbrajajacy zeby wydawac kilkanascie zl na kostke, ktora spisuje sie mniej niz przecietnie. Nie podzielam zachwytow.

Szampon w kostce Ultimate Shine - zapach proszku do prania, gdyby nie mocny zapach mojej odzywki zapewne czuc by go bylo na wlosach. Oblednie sie pieni, jestem zaskoczona, wystarczy zrobic dwa kolka na czubku glowy i mamy piany az w nadmiarze. Myje wlosy zawsze dwa razy ale wobec wydajnosci kostki musze przyznac, ze taka polowka starczy spokojnie na miesiac\poltora przy myciu co drugi dzien (wlosy dlugie). Puszka to dobry pomysl na przechowywanie. Na pewno jest to idealny sposob na szampon w podrozy, male i genialne. Szampon czysci wlosy bardzo skutecznie, piszcza po umyciu ich dwa razy Zawsze robie tak, ze po namydleniu glowy klade kostke na recznik papierowy i zanim skoncze wszystkie zabiegi z wlosami szampon jest juz obeschniety i moge go spokojnie schowac do puszki bez obawy, ze mi w wilgoci rozmoknie. Szampon ma jeden minus - potwornie koltuni wlosy, bez odzywki ani rusz, na szcsecie moja JF jest skuteczna pod tym wzgledem i nie wsciekam sie za kazdym razem przy czesaniu, bo inaczej rzucilabym ten wynalazek w pierony. Wlosy wygladaja bardzo dobrze przez dwa dni, nawet mimo tego iz daje wiecej odzywki niz przy szamponach Barwy. Na poczatku mialam watpliwosci i doszukiwalam sie wszelkich roznic przy zastosowaniu innych szamponow ale musze stwierdzic, ze wlosy nie elektryzuja sie i nie pusza po uzyciu tej kostki, a tego tez sie balam, sa sypkie i lekkie. Czy sa bardziej lsniace i gladsze? Czy ja wiem, w tej kwestii i tak zawsze licze na odzywke, wygladaja OK. Glowa nie swedzi, lupiez sie nie pojawil, ani inne niespodzianki tez.
Podsumowujac - dobrze oczyszczajacy szampon w wygodnej, bardzo wydajnej formie, przez co koszt zakupu wydaje sie bardzo przyzwoity (chociaz szamponow Barwy za 3 zl nie pobije ). Uzylam na razie tylko kostki US ale mam jeszcze 3 inne i wszystkie pachna bardzo intensywnie ale raczej tak, hmm... dezynfekujaco Trzymam je zawiniete osobno w woreczki i przechowuje w szafie z ubraniami i pachnie mi nimi caly pokoj, jakbym wyszorowala sciany Wchodzac z zamknietymi oczami do pokoju mozna od razu stwierdzic gdzie sie trafilo Swoja droga, ze polowke mydla trzymam w szafce w drugim koncu pokoju i ona tez niezle daje zza zamknietych drzwiczek, mozna po omacku biegac po pokoju kierujac sie wylacznie zapachami Czy powtorze zakup? Nie wiem

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-08-26 o 11:22
vril jest offline Zgłoś do moderatora