Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-26, 20:44   #389
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja też, pierwszy raz na Lushowy wątek zaglądam Z racji, że się przeniosłam na Wyspy (co znacznie ułatwia wysyłkę produktów ) chciałam coś zamówić, szczególnie dla mojej przetłuszczającej się ostatnimi czasy skóry i nieoczekiwanych "niespodzianek" na policzkach (nie mam pojęcia co je tam zapycha)..

Powoli nastawiam się na :
* Dark Angels lub Herbalism - nie wiem który dla mnie będzie odpowiedniejszy Zapachem H. się nie przejmuję .. Miałyście porównanie obu? Który bardziej hamuje wydzielanie sebum?

* Mask of Magnaminty - klasyka, którego uważam że warto mieć

Później zapewne będę testować mydła w kostce i odżywki , jednak na razie chcę skończyć zapas Kadusa Immunal (szampon) i Biosilka (odżywka). Chociaż kto wie... może i od nich zrobię sobie przerwę

Tak czy siak, witam się z lushomaniaczkami

..aach! Jeszcze jedno pytanie- czy orientujecie się jak wygląda z zewnątrz zapakowana przesyłka od Lusha? czy to takie żółte opakowanie? Chwilowo nie mam stałego adresu zamieszkania (mam zamiar wkrótce się przenosić, ale nie zdecydowałam się jeszcze gdzie) i jak na razie wszelkie potrzebne listy kierowałam na adres mojej pracy. Ale jakoś nie mam ochoty, żeby ktoś widział tam przesyłkę z Lusha Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi..
Szary karton z papierową taśmą lusha i rysunkami lusha więc raczej nie da się ukryć . Jak poszłam odebrać swoją paczkę na poczcie to z daleka widziałam gdzie leży

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Ja już zdążyłam przetestować szamponik Rehab, odżywki Cocolaulin i American Cream, mydełka Miranda i Sexy Peel oraz peeling do ust Mint Julips
Napiszesz coś więcej? Jak się sprawują (i jak pachną )?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora