Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Made in Angel@
Wątek: Made in Angel@
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-16, 18:08   #1287
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Made in Angel@

natina2, LnK, niunia32, honorcia, zabkania: stokrotne dzięki
La Monica, desso, wskazówka, Blue sky: dzięki dziewczyny . Następne zdobienia na 100% będą kolorowe
EfA21: thx . Spędziłam nad tym wzorkiem 40 minut
pysiamn: yyyyyyyyyyy brak mi słów
Misia.m: dziękuję za najdłuższy komentarz, jaki w ostatnim czasie otrzymałam . Błyskoteka mówisz? Hmmmm przecież ja kocham błyskotki - przekonałaś mnie . Pozdrowienia dla Twojego faceta
Wiktorynka: ślicznie dziękuję i witam w moim wątku
juliamanos: witaj! opis i rysunek jak zrobić ten wzorek znajdziesz na stronie 8 tego wątku. Tylko w tym przypadku paznokieć podzieliłam na 3 części zamiast na 2
Justa84: witam kolejną nową osóbkę! Moja zabawa z paznokciami to czyste amatorstwo. Wszystkiego nauczyłam się sama ale w najbliższym czasie planuję zrobić kurs w tym kierunku. Cyrkonie Swarovskiego kupowałam w hurtowni, która zaopatruje salony kosmetyczne i fryzjerskie - trochę drożej ale ja nie cierpię zakupów przez internet. Jeśli chodzi o wzorek do szarości to nie ma sprawy. W weekend będę robiła przykładowe wzorki dla jednej wizażanki, to zrobię przy okazji też coś da Ciebie . Tylko to ma być coś skromnego, czy nie koniecznie? I kolory raczej spokojne, czy jaskrawe? Bo ja na przykład lubię łączyć szary z jaskrawymi kolorami np. czerwienią, różem
halucynka: thx . To zwykły biały tylko zdjęcie robione przy sztucznym świetle i z tąd taki efekt.
Anusia_piekniusia: witaj! Super masz nick (mój brat jak chce mnie zdenerwować to mówi na mnie Angusia piękniusia ). Dziękuje za miłe słowa . Patent na pomalowanie prawej ręki mam taki że lewą (z pędzelkiem) opieram o biurko a prawą manewruję na wszystkie strony. Bo w przypadku lewej jest odwrotnie (to ona sobie leży a prawa ją maluje)
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując