Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-02, 12:08   #659
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Oja, detoks lakierowy to istna masakra. Nie mogę malować więc łażę i kupuję nowe lakiery ^^ A odżywka powoli zaczyna działać. Napewno wygładziła mi paznokcie i pobudza wzrost skórek. Spiłowałam pazury na 1mm, ale zanim odrośnie mi ten kciuk ofiara kręgielni to jeszcze trochę minie Aż się z tego wszystkiego zaczęłam zastanawiać gdzie mogę kupić takie koło z "paznokciami", nie wiem jak to się nazywa 8P Ej, a po kuracji odżywką co polecacie jako bazę, żeby nie zaprzepaścić stanu paznokci po raz kolejny?

ewalucja Jak długo już czekasz na te ecotools? Może zadzwoń do nich? ^^ Niektórzy ponownie wysyłają paczkę, jeśli nie dochodzi, np. w przypadku zagubienia na poczcie :0

queencarrot jak widzę Twoje włosy to mam ochotę przyspieszyć porost moich 8d Jakiej odżywki używasz?

Czy każdy kto kiedyś ściął mocno włosy ma ochotę ściąć je z powrotem, nawet jeśli czuje, że powinien je zahodować?

Edytowane przez trufle
Czas edycji: 2012-02-02 o 12:11
trufle jest offline Zgłoś do moderatora