Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-19, 10:19   #4094
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No dziewczyny przygotowania do Świąt idą pełną parą bo cisza tu taka
Ja dziś znowu jadę na kontrolę z nogą do szpitala i potem korzystamy z tego, że bez dzieci i jeszcze na wyprzedaż uderzymy do marketu. Muszę dokupić upominki dla teściów i upolować coś ze zniżek tuż przedświątecznych Na wyprzedaż nawet z nogą w gipsie pojadę
to czekamy na nowinki

Kallos KJMN 7.32


a ja wstawiam zdjęcie po farbowaniu, nawet udało mi się uchwycić to co widzę w 90% na żywo kolor jest ładniejszy
i jeszcze dodam Wam zdjęcie z fleszem, robione w tym samym miejscu co to ukazujące kolor, a flesz zrobił z tego kolorek jak z obrazka
ogólnie na pierwszym zdjęciu wygląda jakby końce były ciemniejsze ale to chyba cień jakiś bo włosy są jednolite, nawet odrosty się nic a nic nie róznia po tej ostatniej kapieli

hm... ogólnie właściwy kolor pokaże się przy 2,3 myciu, jak to zazwyczaj bywa przy Kallosie ogólnie po cięci włosków poszło mi tylko pół farby a zawsze była to cała tuba.

włoski jak zwykle po tej farbie miekkie, lśniące (tego akurat na zdjęciach nie widać) jakbym podprostowała włosy to inaczej byłoby ale nie chce mi się dla zdjęcia ich palić jeszcze będę robić aktualizację kolorku

ogólnie jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3015.jpg (22,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3008.jpg (40,1 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-12-19 o 15:09
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora