Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 15:11   #1719
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
witaj Preziu co przeze mnie ,co przeze mnie ja go tylko kupiłam, nie mówiłam,że masz na niego zachorować
No, kogoś muszę obarczyć winą Koniecznie pochwal się na pazurkach. Tylko uprzedź, wezmę wiadro i ścierkę

Zachorowałam ostatnio na brokaty w mlecznych bazach. Brałabym wszystkie Srebrne, kolorowe, w mlecznej białej bazie, w kolorowej... I znowu na coś zbierać muszę

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Mała niespodzianka
Kaboom od Misi na moich niegodnych paznokciach

jako baza Pinky Swear z Precision
Cu-do-wne! Zazdroszczę.
Tylko troszkę białe płatki nikną na tej bazie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
MAC w wiosce? Widzisz to?
MAC'a mogą sobie darować, ale np. gdyby otworzyli coś z orzełkami albo CC, albo Chinkami... głodem by nie przymierali

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie chcę być niemiła ;-) ale żeby koleś zwrócił sobie na to uwagę, bo to nie zachęca do ponownych zakupów u nich. a na blogu jak recenzja tego lakieru sie pojawi to co? wspomnieć można o zakupie w sklepie stacjonarnym
Oko za oko, ząb za ząb. Skoro ona nieładnie cię potraktowała, to dlaczego masz mieć opory? Poza tym facet ma prawo wiedzieć jak klienci oceniają obsługę.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Chyba lepiej niż z kropkami ??
Śliczny lakier na serdecznym, co to? Z kropkami bardziej mi się podobało Nie wiem czy ja bym połączyła te kolory, bo dość duży kontrast.

EDIT: Doczytałam, że to Chinka

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i to jaki ciesz się z tego Pilar ja bym na Twoim miejscu siedziała cały czas wpatrzona w paznokcie
A ja w Misię Albo jednym okiem zerkałabym na paznokcie, a drugim na Misię
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2013-03-18 o 15:14
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora