Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 16:21   #1735
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nawilżaj skórę głowy - na przykład robiąc maseczkę z gluta lnianego...Vichy i ampułki = susz jak dla mnie no to skóra się broni wydzielając więcej sebum/łoju...nie wiem jak jest poprawnie, może jeszcze inaczej

PP mam kilka, ale raz się sprawdzają, innym razem nie...mówię o rolowaniu na powiece.
Może glutek to dobry pomysł - hmmm... Trzeba przetestować Kurację z Vichy no muszę dokończyć bo nie lubię być niesystematyczna w takich kwestiach a niestety zestaw troszkę kosztował więc tym bardziej szkoda mi przerywać... wiem, że coś za coś ale ampułek zostało dosłownie kilka więc muszę dokończyć.

Co do PP ja i tak za każdym razem nakładam bazę z Vipery więć rolowania nie doświadczyłam ale zapewne nałożony na "gołą" powiekę tak się właśnie zachowuje mimo, że jest nazywany bazą.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość



Wstawiam fotki sorki za jakość ale chyba coś tam widać


AAAAAAAAAA kropki zmyłam
Co ile Ty malujesz te pazury ? Szalona !

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Chyba lepiej niż z kropkami ??
Ładnie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Takich lakierów nigdy nie za dużo
:
Mam wrażenie, że zaczynają mi się ostro powielać... niektóre stoją nietknięte więć w ostatniej chwili stwierdziłam, że sobie daruję.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ale to under teh mistletoe to było to oryginalne czy takie gdzie jest bezbarwny na końcu i folia w bezbarwnej bazie???
Jak był ten inny zestaw glitterów ? Też CC?
Dokładnie ten zestaw -> KLIK

ten drugi zestaw również był z CC ale nie mogę znaleźć w necie zdjęcia - pamiętam, że miał taki prawdziwy żółty, intensywny kolor a ilościowo tak samo jak UTM ;-)
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora