Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-06, 07:44   #2339
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
bordo: Astor, 390 Plum Nectar
fiolet (wygląda jak granat, ale to bardziej oberżyna): Avon, Plum Seduction
brokatowa mgiełka: Bell, Glam Night Sparkle 03 (niebieskie i pomarańczowo-złote drobiny)
1 warstwa INM
skórki nieczyszczone jeszcze
Uwielbiam tę mgielkę Jest cudna. Kupiłam jedną dla siebie, później dokupiłam dla boxianki. Zastanawiałam się czy jej sobie nie zostawić na zapas Oddałam

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

w ogóle astor świetnie kryje i ma bardzo wygodny, elastyczny spłaszczony pędzelek, to mój jedyny (mam jeszcze jakiś jasny z czasów młodości) lakier tej firmy, ale jest zaskakująco przyjemny w użytkowaniu, sunie po paznokciu
O tak. Mają świetne pędzelki Mam jedną Astorową zdublowaną czerwień, którą trzymam tylko dla buteleczki i tego cudownego pędzelka

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Preziu dziekuje
wiesz, czasem te kanapki tez mi nie wychodza ciekawe, a te polaczenia najfajniesze to z reguly powstaja przez przypadek

Smoo przy migdalach nie mialam takiego problemu, moglam miec i 5 warstw i tylko czubki mi sie scieraly
a tu za bardzo mi sie boczki wyginaja przy wykonywaniu roznych czynnosci, lakier peka i du.pa
zawsze nakladam warstwy jedna po drugiej, nie mam czasu na czekanie az kazda z osobna wyschnie
Skromnisia

To jest duża wada kwadratów Gdy próbowałam bardziej owalnego kształtu nigdy mi lakier nie pękał. Choćbym nosiła xx dni. Chociaż mam podejrzenia, że to wina topa A nawet jestem tego prawie pewna.

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
oooo będę dziś w pobliżu to na pewno kupię kij, że mam pierdyliard (no dobra, kilka mam) kremów do rąk, ale testuję co mi będzie pasować
A testowałaś czerwony Biedronkowy?

Dlaczego piszecie na biało?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora