Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 14:44   #2398
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
OMG!
No po prostu rewelacja Mam skojarzenie z czarno-białymi filmami, kolory nadają mani taki analogowy charakter, pięknie wygląda
o kurczaki, ale skojarzenie ciekawe dziękuję bardzo kochana

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Młodego na szczęście mniej
Miyo ma numerek 159 i wg naklejki nazwę JONQUIL- czyżby z francuska żonkil??
zazdroszczę

o, no to miałam go dziś w łapkach! a nawet w koszyku, ale ostatecznie wyciągłam za to łapnęłam Ingrid 428, ale po testach na folii mam mieszane uczucia....


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Poza sinner lady kliknęłam niebieskie migdały, lilianka, biała farbyka (przez Ciebie ) i maniurka (mając nadzieję, że będzie podobna do lakieru który ostatnio poszukiwałam)
Przy skracaniu najlepiej zaczynać od boczków czy "czubka", tak pytam na przyszłość
no to ładności a za Fabrykę nie czuję się winna myślę, że będziesz zadowolona Maniurka też śliczności

hmm a wiesz, że dobre pytanie... ja sama jak poprawiałam kształt delikatnie to jechałam boczki a potem czubek, ale jak już chciałam więcej skrócić, albo kształt był bardziej zatracony to najpierw piłowałam czubek byle jak, a potem bokami do czubka, żeby go ustawić, ale ta druga opcja jest chyba dla bardziej wprawionych. Może dziewczyny migdałowe się wypowiedzą jeszcze zobaczysz jak Ci będzie wygodniej pewnie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

Ostatnio rzadko coś do domu przynoszę
może ci przejdzie
albo przyjedź do mnie, dziewic od groma i będziewa malować

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
i zahipnotyzowałaś serdeczny złamał się u samego mięska i teraz mam takie krótkie piz.dryki no i zapuszczam w migdał ponownie kuźwa
buuu

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i nie chwaliłam się - straciłam różki na kciuku, wskazówce i fakerze prawej dłoni wszystkie z tej samej strony się połamały
następna

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47132569]

Jutro pokaże
[/QUOTE]




upolowałam tego jasnego Bell 601 i jeszcze capnęłam jakiegoś no name w butelce jak Safari chyba, który wyglądał na pistacjowego neona, ale słabo kryje i nie jest neonowy, ale i tak ładniusi
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora