Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 13:15   #4134
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ano nie Essiaki ładnie w całości na pazurkach wyglądają
Kciuki-mutaki- zobaczysz, że sie obrażą
Się lakiery ze zmywaczem pogryzły??
Yyyyyyyy to to było ?? Sory papiery mnie ze wszystkich stron atakują, biurwizna mi oczy przesłania

Aaa i nie napisałam o Hakuro- gniewam się z większością ich pędzli, H50S poleciał do DMki, mam jeszcze H54- dupy nie urywa teraz wzięłam H14 do bronzera i H70 do cieni. Jak się nie sprawdzą to jak bum tarara wy.pierniczę Zoeva też urwania sutaszy nie robi - a kosztuje, że weź przestań. Co prawda do kresek jest fajny i 101 jest ok ale też bez szału. Jak za taką kasę to myślałam, że będą same malowały a tu taki suprajs. Nie do pobicia są Real techniques i jak je jeszcze w Rosie dorwę to na zapas wezmę

rozumiem, czyli sobie odpuszczę z nimi i nie będę się denerwować
oby nie
no właśnie nie wiem.. ale wczoraj zrobiła coś, co z pozoru wydawało mi się głupie - wyszorowałam płytkę pastą do zębów i najwyraźniej te zażółcenia były tylko powierzchniowe bo paznokcie znacznie pojaśniały.. oprócz kciuków, bo tam chyba się to ekstremalnie wżarło
no było, chyba trzeba Ci kawę zrobić

ale lipton.. no Zoeva to kupę kasy, nawet by mi odwagi brakowało, żeby kupić w ciemno bez macania na jakiś targach czy coś kusisz tymi RT i muszę ich poszukać u siebie


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ogólnie to jestem miszczem w łamaniu paznokci w dziwny sposób Wskazówkę złamałam uwagaaa ściągając spodnie jakiś czas temu znów złamałam kciuka wyciągając telefon z torebki, zawsze nałamują się z boku mniej więcej do połowy

no zdolna jesteś


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Koniec półrocza ja to w ogole juz z obiegu wypadlam, niedlugo to sie przeprowadze do pracy...

biedna


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja kiedyś złamałam paznokcia zakładając trampka xD Oczywiście za mało rozsznurowałam, palec mi utknął przy pięcie i nie dość, że ściągnęłam świeży lakier, który zszedł jak tapeta ze ściany to na końcu złamałam paznokcia To był double wk*rw

multi kill!


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O masz... Pod takim to nigdy!
Może faktycznie zmywacz? Mi zażółcała Isana.


No właśnie też zgłupiałam, Już myślałam, ze mam haluny

no właśnie, więc to dziwne
nie mam pojęcia od dłuższego czasu już jadę na Isanie i nic wcześniej takiego się nie działo, może coś faktycznie się pogryzło..

uff, nie jestem sama!


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A tak w temacie przyspawanych lakierów.
Malowane w zeszły piątek.

zmywaj to!


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jeeeżu ja też, zawsze
Nie dość, że w pasie trzy albo cztery rzędy, to jeszcze w ekwipunku - pas to było (jest ) niezbędne minimum i jak mam w nim jakieś braki to wpadam w panikę

no pas to potrzebna rzecz i zawsze pilnowałam, żeby potki się zgadzały


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Chicks in the Henhouse <3

ale piękny te najmniejsze piegi dodają u jeszcze większego uroku
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora