Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - najlepsze podkłady dla mieszanej cery
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-01, 23:03   #70
makt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

ja widze ze wy tu racze w tych bardziej markowych kosmetykach gustujecie. ja z powodu ograniczonych funduszy ograniczam sie do tanszych, ale dobrych firm. przez dluzszy czas uzywalam
loreal ideal balance - bardzo dobry podklad od mieszanej skory i dobrze kryje. cena ok 50 zl. niestety pozniej zaczal przesuszac mi skore, bo byl teaz lekko matujacy, a moje skora raczej tego nie lubi. dlatego teraz przerzucilam sie na inna kombinacje:
max facotr miracle touch - naprawde bardzo fajny podklad i polecam go do wszystkich typow cery. ladnie sie stapia ze skora i wystarcza cienka wartswa na dobre pokrycie. ma bardzo fajna konsystencje i bardzo dobrze sie rozprowadza. jest to podklad ktory ma zapewniac naturalny wyglad, wiec dodatkowo uzywam bourjois libre comme l'air do zmatowania. lekka mgielka pokrywa twarz i zapewnia matowienie. moze nie na wiele godzin, ale za to na wiele godzin utrzymuje makijaz w calosci
a dodatkowo na wypryski uzywam korektora air wair ktory ponadto swietnie nadaje sie jako baza w okresie gorszych dni
i dlugo sie utrzymuje na skorze
makt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując