Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-09, 07:23   #3092
florydka
Raczkowanie
 
Avatar florydka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

co do sladow po mojej ostatniej masakrze na plecach to watpie czy wszystko zejdzie. zostalo mi z 10 plamek... obawiam sie ze one zejda dopiero po zimie jak je potraktuje kwasami u kosmetyczki. ale jeszcze miesiac - wiec sie okaze. co do reszty to mam podobny problem do Twojego eLWhy. rowniez siedze przed tv czy kompem i czasami nie patrzac szukam nierownosci pod palacami i rozdrapuje. najgorzej bylo w czasie sesji czytalam ksiazki i tez szukalam grudek pod palcami ale aktualnie mam sporo samozaparcia zeby juz nieruszac tego (przynajmniej na plecach). dzisiaj tylko udam sie po masc cynkowa ktora tu wszyscy zachwalaja. co do T-shirt'ow to na mnie dziala inna metoda. im wiecej odslonie tym mniej ruszam bo czuje ze wszyscy widza. pod dlugie rekawy i tak wloze swoje "wyciskajace" paluchy
ja i bez makijazu wygladam na troche starsza. przy lekkiej tapecie juz na troche bardziej starsza. najladniej moja cera wygladala jak byla troche opalona - wtedy w koncu miala ladny odcien, wygladala na zdrowa i nie musialam ani cienkiej warstwy pudru nakladac. ale po kilku dniach (czego bylam swiadoma) wyskakuja mi pryszcze i grudki. nie jest ich duzo i szybko znikaja - ale sa.

nie wiem czy to dobry wątek. byc moze powinnam zalozyc inny ale mam tez inny problem i zapytam tutaj o rade (byc moze juz byl taki watke - jesli tak to przepraszam-ale jakos nie znalazlam przy takiej ilosci tematow). jak uswiadomic faceta ze ma cere trądzikowa i jak sklonic go do uzywania kosmetykow odpowiedniej do takiej cery a nie zwyklych tlustych zapychajacych kremow jak nivea w niebieskim pudeleczku?? jak sklonic go do uzywania np benzacne albo acne-derm?? probowalam mowic i delikatnie sugerowac mu ale jak sie okazalo - wyolbrzymiam problem bo czasami jedna krostka wyskoczy to nie tragedia. moze jestem przewrazliwiona w temacie tradziku i twarzy bo mam cere mieszana i czasami mi cos wyskakuje ale wkurza mnie jak widze u swojego faceta duza zapalna krostke ktora po tygodniu znika ale wychodzi nastepna.... i tak w kolko.... jedna znika wychodzi kolejna!! o zgrozo.. czasami wychodza dwie na raz dodam ze sugerowalam wizyte u dermatologa - uslyszalam stanowcze NIE nie- bo nie ma czasu- nie bo nie bedzie lekarzowi zawracal glowy glupotami. wiem ze ma dosc uparty charakter ale czasami chcialabym zeby mnie sluchal nawet w takich sprawach - o sluchaniu to juz inny watek pewnie moderator mnie tu zlinczuje ze nie na temat - ale z gory przepraszam. jest tyle wątkow i tematow ze ciezko to wszystko opanowac. z gory dzieki za porady
florydka jest offline Zgłoś do moderatora