Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot
Wątek: Inglot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-20, 19:45   #3377
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Marilyn, serio nic szczegolnego - kladlam wytarty z nadmiaru wody pedzel na reczniku papierowym i tyle. Póżniej, jak juz wiedzalam ze to złą metoda to zawieszalam za raczke na suszarce i schly. Same schly, bez suszenia suszarkami itp, włosiem do dołu. MichellePhan w filmiku o pedzlach mowila ze tak jest optymalnie - jak leza poziome do woda sie wlewa tam do tego łączenia włosków z rączka - i pekają...

Na YT czesto mozna zobaczyc suszenie pedzli w pozycji poziomej itp. - tak wiec dziewczyny ku przestrodze.

Szkoda tylko ze po takim czasie mi popekaly, jak juz myslalam ze robie wszystko dobrze. Nawet z brushguards juz sobie kombinowalam zeby kupic ;/

Zastanawiam sie,czy jednak to nie temperatura, pralam pedzle jak były u mnie deszczowe dni .moze za mało je wytarlam i jakas wilgoc sie wdała ?;/

a ja bylam pewna, ze wlasnie nie mozna piosnow suszyc , poniewaz woda splywa w dol i moze klej puscic .. Ja susze poziomo na reczniku papierowym i wszystko gra. Dobrze je wycieram z nadmiaru wody i nic sie nie odkleja. Nie wiem juz sama o co kaman ..
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora