Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-13, 11:41   #3930
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez EvaBS Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem z określeniem swojego typu urody.... będę wdzięczna za pomoc


1. Jak się opalasz
- Opalam sie na średni odcień brązu , niezbyt mocno, ale tez nie mam czasu na to więc nie znam jeszcze maksymalnej możliwości mojej skóry. Nigdy jeszcze nie miałam poparzenia, opalam się dość szybko
2. Kolor oczu - zielone, szare, niebieskie,przechodzące czasami nawet w żółty kolor zależy od światła. Ciemna oprawa oczu, ciemne brwi
3. Piegi - brak

4. Cera - jasna odcień różowy

5. Naturalny kolor włosów- jak byłam małą dziewczynką jasny blond, później nawet ciemny brąz i teraz rozjaśniły mi się nieco, ciemna blondynka z jasnymi pasemkami naturalnie.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciemno różowo-czerwony

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubie kolory czarny, biały, czerwień, fiolet, szary, jeśli biżuteria to srebrna. Nie lubię odcieni koralowych, beżo - brązów zlewają się ze mną i nic nie widać... nigdy nic miałam zielonego, nawet nie wiem jak mogę w tym wyglądać rzadko noszę też błekitny, niebieski, jeśli już to granatowy kolor, niezwykle rzadko złotą (kolor złota) biżuterię czasami latem.

Dwa zdjęcia oba wersji bez wielkiego makijażu... tylko fryzurka inna przed zmiana i po ...

zdecydowanie lato. rozważ grafit zamiast czerni, bo ta będzie Cię gasić. zieleń, to ew. tzw. morska, błękit może być też nieco ciemniejszy, nie musi byc baby-blue. Sądzę, że ładnie będą Ci pasować wszelkie szarości, róże mieszane z szarością, pastele.... do lata nie pasuje złota biżuteria, podobnie jak złoty kolorek. Srebro jest Twoje. spróbuj też perły (koniecznie osadzane w srebrze, nie złocie).

PS ten kot w awatarze - boski!!! Twój? mój ukochany poprzedni kotek był wypisz wymaluj taki sam...

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
PS: Martencja, chestnut to jedyny cień, przy którym udało mi się zobaczyć dno pudełeczka hihihi

mi też się już kończy :[ skandal, doprawdy! Ale trzeba przyznać, że kolorek im się udał.
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora